Grand Suit 1

Max. Guests
4 Guests
Bed Type
Çift Kişilik
Booking Nights
1 Min.
Area
55 m²

14 Suites Atakum Otel’imizin Grand Suit 1 odalarında, diğer odalarımızda olduğu gibi deniz manzarasının keyfini sürün. Grand Suit 1 odalarımız 1+1 şeklindedir. Grand Suit 1 odalarımız 55 metrekare alana sahiptir. Odalarımızın 1+1 konsepti sayesinde evinizin konforunu 14 Suites Atakum Otel’imizde yaşayabilirsiniz. Grand Suit 1 odalarımız diğer bütün odalarmızda olan aynı özelliklere sahiptir. Balkonunda Karadenizin temiz havasını içinize çekerken, mini mutfağınızda istediğiniz her şeyi hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca odalarımızda kahvenizi yudumlarken denizi izleyebilir, dilerseniz 70 metre mesafedeki kumsal ve yürüme yollarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Samsun Atakumun mavi bayrağa sahip kumsallarında yaz boyunca denize girebilirsiniz. Otelimizin merkezi konumu ve toplu ulaşım araçlarına yakınlığı sayesinde Samsunun her noktasına rahatça ulaşabilirsiniz. Atakum otel leri arasında kaliteyi ve konforu bizimle yaşayın.

Odalarımızın başlıca özellikleri;

  • Geniş Ekran Televizyon
  • Ücretsiz WiFi
  • Mini Mutfak
  • Mini Bar
  • Klima
  • Balkon

Atakum’un merkezi noktalarından birinde yer alan otelimizde WhatsApp rezervasyon hattı ile kolayca yerinizi ayırtabilirsiniz. Ve online, güvenli olarak hızlıca ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Otelimizin konumu ve diğer iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.
Ve 14 Suites Atakum Otel imize ait diğer odalarımızı görmek için buraya tıklayınız.

Room Services

Setüstü Ocak
Kettle
Geniş Ekran TV
Saç Kurutucu
Klima
Mini Bar
Balkon
Wi-Fi

Room Reviews

Gökhan Baştürk
Gökhan Baştürk -

Lokasyon olarak çok iyi, Atakum’un cafe, restoran ve sahiliyle iç içe; ayrıca odalarında mutfak olması da büyük avantaj…Şık ve modern bir otel, kesinlikle tavsiye ediyorum…

Ahmet Dem
Ahmet Dem -

Tek kelime ile mükemmel bir otel . Samsun’da daha önce bir çok oteli kullandım ama bundan sonra asla otel aramayacağım. Fiyat olarak odaların yapısı ve içeriği goz önüne alındığında gayet iyi

Mehmet K.
Mehmet K. -

Samsun'da kaldığım üçüncü oteldi. Daha da başka otel aramam. Suit oda keyfini yaşatıyor, ev gibi takılıyorsun. Ve otel tertemiz. Yeri de çok iyi çıkıyorsun direkt sahildesin zaten yürüyüşünü yapıyorsun.