Grand Suit 3

Max. Guests
4 Guests
Bed Type
Çift Kişilik
Booking Nights
1 Min.
Area
60 m²

Atakumun en merkezi yerinde olan otelimizin Grand Suit 3 odalarıda diğer odalarımız gibi 1+1 konseptindedir. Grand Suit 3 odalarımız 60 metrekare alana sahiptir. Klimalı ve temiz odalarımızda yaz veya kış güzel bir tatil yapabilir, yazın denizin keyfini sürerken, sonbahar ayalarında yakın çevrede yer alan birçok yer gezilebilinir. Geniş ve Ferah odalarımızda ailenizle ve arkadaşlarınızda keyifli bir tatil geçirmek için hemen bizi arayın yerinizi ayırtın.

Odalarımızın başlıca özellikleri;

  • Geniş Ekran Televizyon
  • Ücretsiz WiFi
  • Mini Mutfak
  • Mini Bar
  • Klima
  • Balkon

Atakum’un merkezi noktalarından birinde yer alan otelimizde WhatsApp rezervasyon hattı ile kolayca yerinizi ayırtabilirsiniz. Ve online, güvenli olarak hızlıca ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Otelimizin konumu ve diğer iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.
Ve 14 Suites Atakum Otel imize ait diğer odalarımızı görmek için buraya tıklayınız.

Room Services

Setüstü Ocak
Kettle
Geniş Ekran TV
Klima
Balkon
Mini Bar
Saç Kurutucu
Wi-Fi

Room Reviews

Ahmet Dem
Ahmet Dem -

Tek kelime ile mükemmel bir otel . Samsun’da daha önce bir çok oteli kullandım ama bundan sonra asla otel aramayacağım. Fiyat olarak odaların yapısı ve içeriği goz önüne alındığında gayet iyi

Mehmet K.
Mehmet K. -

Samsun'da kaldığım üçüncü oteldi. Daha da başka otel aramam. Suit oda keyfini yaşatıyor, ev gibi takılıyorsun. Ve otel tertemiz. Yeri de çok iyi çıkıyorsun direkt sahildesin zaten yürüyüşünü yapıyorsun.